Blog

Big Sam

В мене є друг. Він дивиться на цей світ широко розплющеними очима, а я намагаюся у нього теж цього навчитися. Коли ми граємо, то в мене виходить. Він обожнює різні машини, кататися й водити, також любить воду, псів і знає свої улюблені  вірші напам*ять. А ще показує мені зірки, далекі і яскраві, і так ми удвох можемо дивитися на небо довго-довго.

Якось він побачив справжнього шуліку, і з тих пір ними цікавиться, розпитує і розглядає фото і малюнки там, де вони є. Коли я приходжу у гості з солодощами, він обов*язково питає, чи є в мене щось й для його сестрички. Я про це знаю, тому дбаю щоб ласощі завжди добре ділилися на два ))))

Вчора у мого друга був День Народження, я пошила йому у подарунок клаптиковий намет, бо знала, що він йому сподобається, і ще – мапу світу, щоб мріяти про подорожі у різні країни.

Свічки на святковому  тортику  ми задували аж три рази, бо просто нам усім так хотілося. А хто сказав, що не можна? Це так чарівно кожного разу.

Отже – Happy Birthday,Big Sam! Рости великий і розумний!

 

This Post Has 3 Comments

 1. Тетяна says:

  Мої вітання!Я знаю твого друга, але заочно. Нічого не заважає мені познайомитися по справжньому. Потрібно лише купити квиток сісти до потягу і приїхати до Дніпропетровська.Як це зробили ви, мої дорогі друзі, приїхавши до Одеси на день Конституції))))

 2. Irine West says:

  Передам обов*язково!:)
  Вчора всі бігали кататися бульваром на іграшковому паротязі, і діти, і дорослі.
  Це була давня мрія Кості 😉
  Було весело, чекаю на хвото.