Blog

В нас був секс

 

Гарний неймінг,шикарний візуальний супровід Аліни Семченкової, єврейська мудрість, зворушливі відвертості, купа іронії,стьобу, карколомні теорії, що втілюються у життя автора, безліч дотепностей і смішних сімейних діалогів – все це про спільний проект Гарика Корогодського і Наталі Влащенко «У нас был секс». Книгу було презентовано цього року на квітневому Арсеналі.

Дуже легко читається, викликає позитивні думки, за розділ «Діти» я б їх просто розцілувала.

«1.С папой лучше не спорить;

2.Если папа сказал, то – как при изнасиловании- нужно расслабиться и получать удовольствие;

3.Получив хорошее предложение, следует немедленно согласиться и прекращать торг.»

«Дети должны быть уверены, что есть на свете люди,которые их поддержат всегда. Даже в ситуациях, когда они не правы»

«Вечером пошли с Даней в сауну. Он снял трусы, подцепил их ногой, подбросил вверх и, ловко согнувшись, поймал на копчик. Я всегда так делаю, но никогда не показывал. Представляешь, какой объем памяти должен быть у сперматозоида, если через него можно передать и такое?!»

«Мой сын учится в Англии. Он живет каникулами и ждет не дождется возвращения в Киев. Да, у них скучно, а у нас весело. Правда, особенно сейчас, когда гибнут люди, у нас смертельно весело. Но ведь и у них смертельно скучно. А Даня – один из моих пророщенных сперматозоидов, случайно выбившихся в люди. И рисковал жизнью с самого начала – мог просто засохнуть на шторе. Так что и у нас традиции. В жопу Европу!»

А ще там є про траву і гриби, про Майдан і війну в Ізраілі, про європейські цінності і нудьгу від усього цього, як танцювати на столі і битися з паризькими копами, про жінок і коханок, про танці і жовті піджаки з дивними окулярами. Коли закриваєш книгу, посміхнувшись, розумієш, життя яскраве. І йдеш шукати попередню про те, як витратити мільйон, якого нема. Мастрід одним словом.

IMG_20150416_120403 11822582_866544206756290_8314033321136735632_nDSCN0292

This Post Has 0 Comments