Blog

Dream House

 

Якщо, перебуваючи в іншому місті, ви зупиняєтесь в готелі зі сніданками і баром у номері – це прекрасно, але може бути доволі нудно і буржуазно. А якщо всі ваші друзі і знайомі в той час десь поза межами досяжності, то нема чого думати – вам точно треба до Дрім Хауза.

По-перше – це недорого, а по-друге – там є море всього: затишна кафешка з бамбетлями, на які можна залізти з ногами, книжки Іздрика, Каті Бабкіної, казка про Вінні-Пуха і всіх-всіх-всіх, спікінги, вело драйви, та й просто балачки  «на полночних кухнях» з пивом і, сорі, навіть тєліком, якого я в хаті давно не маю, тож іноді пробива поклацати пультом))))

А ще зранку там є дивний сонячний двір, де жовте листя і йожики, скажена крамниця під назвою «Правда В», а за рогом на Андріївському узвозі – вінтажний базарчик з балакучими дядьками і смішними собаками.

Дехто тут живе тривалий час, бо якщо знімати помешкання у Києві – то те на те й вийде, а тут живеш у самому центрі біля метра, чути навіть дзвони Андріївської церкви, тут зручно влаштовувати колег , які приїхали на конференцію, бо можна жити разом, так ще дешевше.

Отже, вважаю, що правильні хостели – це є сучасний демократичний тренд.

This Post Has 0 Comments