Blog

Кіно-равликовий-квілт

13062531_999436083467101_2518124091434430596_n 13690695_1054287397981969_1899953536629044443_nРозвідка докладає, що вода у Дніпрі поблизу Монастирського острова тепла і чиста, як в Анталії 🙂 , але я і миті не пошкодувала, що вчорашній вечір ми провели у теплих обіймах Гендерного Клубу Дніпро.‪#‎GCD‬

Дякую всім, хто долучився до події! Було багато нових облич, ми згадали, що з кимось бачилися на акції «Право на ніч», як всі тоді потрапили під холодний дощ і як приємно зустрітися знов у більш комфортних умовах.

Було все, що зазначено у програмі і навіть більше, а саме‪#‎тихий_пікет‬, з якого можна було дізнатися про незвичайних жінок в історії, наприклад хто чув про Розі Суейл-Поуп, котра першою пробігла навколо світу за 5 років, зносивши 53 пари кросівок? Зворушливо, коли подібний текст бачиш написаним від руки і причепленим на наплічнику щоб потрапляти на око оточенню. Це додає впевненості, що власна історія досягнень є у кожної з нас і вона заслуговує на повагу.

Ми подивилися кіно, пошили 96 ! частинок квілту (це ледь не вдвічі більше за попередній раз, хей, «Клаптиковий клуб», дякую за підтримку! Женя і Оля, ви класні!), випили соку, квасу, чаю, з’їли класичний американський пиріг, що зробила Оля Рокицька, і так! погралися з равликами.

Люди, равлики – це такий кайф!! Я спочатку боялася навіть взяти до рук то диво, а потім не хотілося з ним розлучатися, таке воно класне і виховане. У Ані на долоні равлик майже заснув, так заспокоївся)) Дякую, дякую Шанталь Прім за новий досвід!

Та головне – ми знов говорили про те, що важливе для кожної, хто прийшла – про рівність у правах, яку жінки Америки формально мали у ті 50-ті, але не кожна прагла її реалізовувати.
«Еще сто лет назад женщины боролись за возможность получить высшее образование, теперь же девушки поступали в колледж лишь для того, чтобы выйти замуж. В середине пятидесятых 60 процентов учащихся девушек ушли из колледжа потому, что вышли замуж, или из-за боязни, что слишком хорошее образование может стать препятствием к замужеству». (Бетти Фридан «Загадка женственности»).

Хто робить вибір як тобі жити – твоє оточення, батьки, чоловік, чи ти сама? Здається, що є набір стереотипів, котрі ми наслідуємо, граючи соціальні ролі, вони вкорінені, вони створюють почуття безпеки, та все ж це не остаточний варіант твого життя, ти завжди маєш право його змінити – піти вчитися, робити кар’єру, подорожувати, або взагалі лишитися осторонь, вибравши щось інше, що підходить саме тобі і саме у цей день, тиждень, місяць, рік.

Чекатимемо на наступний кіноперегляд з обговоренням вже у серпні. Літо триває.

This Post Has 0 Comments