Blog

«Мерзенна вісімка»

1452725155_visimka

Як не перекладай назву останньої Тарантинівської  стрічки «The Hateful Eight», все одно естетики від цього не дочекаєшся, а якщо й  так, то вона буде як завжди дуже особливою, для поціновувачів довгих монологів вбивць, злодіів на останньому подиху з відстреленими яйцями та зі щедрими річками крові та мізків, розмазаних по інтер’єру.

І все ж мені сподобалась затишна атмосфера вестерну , де  купа снігу, дуже  красиві коні,і одяг з натуральних тканин і хутра, все як я люблю. Забракло хіба що хоч якоїсь красуні, була одна більш-менш, та й ту вбили ще до початку.Що здивувало мене –  майже повна відсутність алкоголю у кадрі. Це дуже нереально, враховуючи холод і специфіку товариства, що зібралося в галантерейній лавці Мінні.

А ще збентежило, що головну і єдину героїню екшену постійно б’ють, а вона не дає відсіч, вичікуючи, і в принципі небезпідставно, коли вони тут усі нарешті отруяться та попродірявлюють один одного. Хоча і Лінкольн був за рівні права, лист від якого тримає у кишені підчас дійства інший герой, і теж з дискримінованих. Не знаю, можливо тодішні очільниці банд не надто були в курсі щодо своїх прав.

Взагалі Тарантино як Тарантино, «шо його пробувать»?:)

А от знайти і послухати якогось притомного подкасту з історії Сполучених Штатів точно вартує.

This Post Has 0 Comments