Blog

Новорічне

thumb2-3d10b1fa63c8f855cfbfe2b36f1e0b73 Изображение 077 Изображение 093

Хотіла щось таке написати про рік, що минає. Він був цікавий і багато в чому для мене несподіваний . Повсякчас  я не вірила, що все це відбувається зі мною, щіпала себе за руку, але не відпускало. Так – подорожі, цікавинки,  і те, що є для мене головним – люди, котрі з*явилися в моєму колі – сильні, яскраві і несподівані водночас – все відбувалося насправді, справжніше не бува.

Колотнеча була така, що я не знаю, як встигала працювати. Бо шилося багато чого, я бачу це в моїх архівах, але завжди хочу зробити ще більше, за що часто собі докоряю. Але бути одночасно у декількох місцях теж якось мені вдавалося. Дякую за всі кіна, виставки, мьюзіки, зустрічі і книжки, що траплялися у потрібний момент, події, що підштовхували рухатись вперед, людей, що надихали, обіймали і підтримували, гроші, що з*являлися тоді і  саме у потрібній кількості аби здійснювати задумане. Є речі, які я зробила вперше у житті – сіла на вєлік, дала інтерв*ю, переночувала у хостелі, багато разів відповіла «так» там,  де раніше  сказала б «ні». Як бонус – стала лагідною феміністкою, хоча ще рік тому я вважала, що дискримінація мене не стосується. Усвідомила, як важливо і класно бути не самою. А ще раділа, що мій син цього року вперше поїхав за кордон, написав першу статтю.

Відчуття таке, що відкриті всі двері і серця, і ще я переконалася остаточно, що люблю цю країну, бо вона моя, бо тут мої друзі і можливості. Я ненавиджу війну і насилля, це можливо єдине, про що я можу так сказати, бо все решта я люблю, принаймні завжди намагаюся. Я молюся щоб це припинилося у світі якомога скоріше і радію, що ті, хто поруч, думають так само і багато роблять для того.

Вірю, що все ще буде і дякую за все, що є!

З Новим роком і Різдвом нас!

https://youtu.be/AVu5wl8U_a4

This Post Has 1 Comment

  1. AngelA says:

    Ирина, чудесный год!
    С наступающим тебя новым годом. Радости творчества, тихого спокойного счастья и ярких приятных событий!
    Я очень рада, что год уходящий нас подружил. Дякую.