Blog

“Очеретяний кіт” на Водохреща у Дніпрі

«Що б таке зробити,
Коли нема роботи?
Чи то пляшку з друзями розпити,
Чи книжку почитати?»

А може все й одразу – і друзі, і книжки, а потім ще рвонути на гарних хлопів з «Очеретяного кота» послухати таких собі «подільських суфіїв» і разом помедитувати! Та ще й коли надворі свято – ой, ну слава Богу, вже останнє – скільки можна! З Йорданом всіх і вдалого початку року!

Водохреща або Йордан з гуртом «Очеретяний кіт», яких чомусь – але ж цілком закономірно!- дуже люблять у Дніпрі – і при кожній нагоді запрошують, так от все було чарівно, як завжди.

Надворі дощ і грязюка, та ще й до весни далеко – а з «Котами» тепло і по-справжньому класно – гітара і флейта – і можна скільки завгодно подорожувати чумацькими шляхами, слухаючи з усього світа зібрані у мандрівну торбу приказки й пісні і згадувати про літо..

І скільки ж треба для щастя людині? –  маленьку жменьку спогадів і мрій!

http://ocheret.blogspot.com/2011/03/blog-post_31.html

This Post Has 2 Comments

  1. Ага, хлопці потрясно грають!

    Класна фотка з котом біля Будди (чи хто воно там…)! Сподіваюсь то не опудало а “пухнаста моррррррррда” знайшла де посидіти і помедитувати перед посудинкою – раптом туди покладуть їсти…

    • Irine West says:

      Точно, ти здогадався – кіт не справжній. Хоча майстерно придурюється ;)))) Це таке Шакьямуні жи би неслухняних діток лякати і дорослих. А «очеретяники» зблизу такі домашні – як сусіди, класні карочє.Дякую за коментар!