Blog

Playboy змінює фетиш

Playboy-March-2016-Cover

У жовтні минулого року редактор американського видання всесвітньовідомого журналу заявив, що починаючи з березня обкладинки Playboy більше не будуть прикрашати оголені жінки. Причиною такого рішення є зростаючий на медіаринку сегмент  інтернет-виданнь цієї тематики. І тому, аби витримати конкуренцію, потрібно розширювати читацьку авдиторію, долучаючи жінок до купівлі  традиційного чоловічого глянцу. Оскільки жіноча більшість в  Америці налаштована доволі критично у царині рівних прав і можливостей незалежно від статі, навряд чи таку категорію читачів влаштує розглядання жінки як об’єкта для втамування сексуальних бажань. Тому слід приготуватися до більш коректного контенту Playboy вже з наступного місяця.

Цікаво, що таку ініціативу  не підтримують  українське і мексиканське видання. Якщо з мексиканським ще більш-менш пояснення відшукати можна, бо воно ж,  мабуть,  спекотно там зніматися в одязі, то в Україні, виходить, що переважна більшість суспільства в естетичних вподобаннях керується патріархальною парадигмою.

І якщо, враховуючи українську економічну ситуацію,  друковане видання не виживе без реклами і оголених сідниць, то нехай тоді їх буде відповідна кількість, пропорційна кількості чоловіків  і жінок, наприклад 48 до 52 відсотків. Може тоді я б не проти й собі наслинити пальчика і погортати якісні портфоліо за горнятком кави у неділю))))

This Post Has 0 Comments