Blog

Квартал мистецтв

Ой, дивіться, що у нас є! Ніде правди діти, що існує стереотип, ніби  все яскраве, цікаве та креативне в Україні звичайно є, але десь у столицях. І там вирує «справжнє» життя, є і те і се, і не знаєш, куди ж його спершу бігти, мені це доводили минулих вихідних. Та нехай , я погоджусь, це не принципово, може там у Києві й оцет солодший і дівчата гарніші…але.

Слухайте,  який же клас  отак собі вийти на набережну і побачити…шось таке цікаве і незвичне. Я вже писала, як  була приємно здивована атмосферою мого міста на ярмарку у вересні. І тоді ж я познайомилася з чарівними мисткинями  «Кварталу», вони  в мене придбали смішний клаптиковий килимок і щось іще, не пам*ятаю. Людям просто надали простір, який  можна заповнювати на свій смак. І от що з цього вийшло.

Стріт-арт об*єкти, кульбабовий паркінґ, смітнички з дизайнерськими малюнками, скотч-мен, дротовий жирафик,  пано з кришечок, плетена гачком адьожка для дерев!! І це, як пишуть засновники, тільки початок! Тож побажаємо новому проджекту вирости у щось велике не тільки у межах міста, а й усієї країни! Так, Україна починається з нас.

Особиста подяка за  яскраві фото Віталію К.!!

А моїм читачам – посилання  на «дружній» ресурс, де приємно  почитати про подорожі і різні цікавинки.

http://level.pp.ua/forum

This Post Has 2 Comments

  1. Irine West says:

    Слушна думка, обов*язково тре спитати про це в нашого фахівця і куми за сумісництвом.
    :)От якби я була якоюсь гусінню або шашеллю, то зробила б собі кольоровий домічок у тих вовняних “хащах”, а за наїдками повзла б у найближчий “супермаркет”, тобто до сусіднього дерева. Таке.

  2. Цікаво, а що скажуть зоологи і інші знавці про “одяг” для дерев? Може це бути шкідливим в сенсі накопичення шкідників… Отак кляті шашлі зжеруть деревця і не буде де сховацця від дощу 🙁 Чомусь так подумалось…