Blog

Сукня для першої леді

 

Отже, тепер ми маємо нового президента України, і я не можу не пишатися цим. Всі пишуть про те, що Петро Порошенко  проєвропейський політик, який вільно розмовляє англійською , має успішний бізнес, а ще – є люблячим батьком для 4-х дітей.
Все це так, але мене особисто  зацікавив образ його дружини, Марини.  Багато хто говорить про те, що вона гарна господиня, яка власноруч готує, пече і діток доглядає, тобто за всіма національними канонами дбає про сім’ю як справжня українка. У кожного члена родини є своя вишита сорочка, яку вони вдягають у неділі та на свята.

Я читала, що пані Марина ще непогано вміє шити і облаштовувати дім. Але крім усього, вона ще дуже вродлива жінка. От подивіться. Ця фотосесія зроблена підчас інавгурації  українського президента.

Не випадково, що все вбрання зроблено українськими дизайнерами. Денний образ  створила Вікторія Гресь. Зрозуміло, це  класика для офіційного прийому. Над вечірньою  сукнею працювала Лілія Пустовіт . І як на мене цей образ просто фантастично пасує пані Марині. Волошковий колір, який підкреслює колір її очей,  десь перекликаючись з англійським роялом, не дає нам забути , що перед нами перша леді країни. А ще мені чомусь спали на думку жінки з 20-х років, які отак двома ярусами носили спідниці. Правда, такий тренд є і в старовинному вбранні українок – от хто заперечить, що нове – це все давно забуте. Такі спіднички без розміру, якими запиналися наші прабабці тоді називали плахтами. Я підтримую таке блискуче поєднання традицій у сучасному одязі.

Нашийну прикрасу з жовтого перламутру вироблено на замовлення львівською майстринею Роксоланою Шимрук, яка вже декілька років  творить дуже красиві речі.

От ніби все просто, гарна пані, у гарному вбранні..Але на цих фото є суттєва риса, яка має відношення до внутрішніх якостей  – це те, що у нас  в Україні називають прекрасним словом ШЛЯХЕТНІСТЬ.

Так от  можу сказати, що я пишаюся своєю країною, пишаюся своїм президентом і особливо його шляхетною дружиною.

This Post Has 0 Comments