Blog

Закриття арт-сезону у Я-Гелері

Ну так, вчора було одночасно відкриття виставки Ніни Мурашко, що є останньою перед сезоном відпусток і тимчасовим припиненням арт подій  у центрі Павла Гудімова, бо всім треба відпочивати влітку, митцям теж.

Отже, більш за все мені сподобалась сама Ніна, а їй сподобались мої сережки-слоники, на тому й порозумілися. Мабуть цей вернісаж був мені ближче за всі попередні,  які я намагаюся пригадати, бо:

– тут використано найбільшу кількість текстилю, тобто різних тряпочок – від бабусиного мережива до яскравого червоного хутра

– я також люблю овали, вчора це усвідомила, всі ці годинники, гравюри та ілюстративні штуки.

– ще мені подобається лаконізм чорно-біло-червоних кольорів а також лаконізм фактур – перли, оксамит, знов-таки білі серветки, це мій улюблений мотлох, який я збираю по всіх барахолках світу.

Всі перераховані елементи живуть в уявному просторі, що вигадала авторка,  і прекрасно там себе почувають. От тільки мені цікаво, як ми тепер будемо слухати лекції, якщо сплетена з самовара-скла, довжелезних панчіх, коса висить просто посеред залу? А може навпаки, у цьому є певний шарм?

Ну і ще, як завжди, перевагою Я Галереї  була й залишається шикарна відкрита тераса з прекрасним краєвидом на місто, люблю споглядати  з неї, як сідає сонце. Так що вечір був гарний.

This Post Has 0 Comments